Skloteflónové fólie

Firma TechPlasty zastupuje v Slovenskej republike značku CHEMFAB, francúzskeho výrobcu SAINT-GOBAIN. Pod značkou CHEMFAB sú vyrábané fólie zo sklenených a aramidových tkanín s teflonovým (PTFE) alebo silikónovým povlakom (tzv. sklo-textil) pre technicky náročné aplikácie s požiadavkou na vysokú životnosť pri nepretržitej prevádzke. Ich uplatnenie je v celom spektre priemyselnej výroby: v obalovom, textilnom, potravinárskom, polygrafickom, drevospracujúcom priemysle ako aj v domácnosti napríklad ako fólia na pečenie.

Nelepivé skloteflónové fólie vo verzii s lepivým spodným povrchom alebo nelepivým pre použitie v rozmedzí teplôt -150ºC až 260ºC.

Chemfab 

sklená tkanina s teflonovým (PTFE) povrchom (sklo-teflon, teflonová/skloteflonová fólia). Predstavuje hydrofobny neprilnavý materiál s minimálním koeficientem trenía, jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou.

  Zobraziť katalóg  

Chemstik

sklená tkanina s teflonovým (PTFE) povrchom (skloteflon, teflonová/skloteflonová fólia). ktorá je na spodnej strane potiahnutá vrstvou silikonového alebo akrylátového lepidla.

  Zobraziť katalóg  

Chemsil

sklená tkanina potiahnutá silikónom. Má výborné neprilnavé vlastnosti a svoju pevnosť a pružnosť si udržuje i po dlouhodobej prevádzke za vysokých teplôt.

PTFE fólie

na spodnej strane s vrstvou silikónového lepidla. Vynikajúce vlastnosti PTFE - klzné plochy pre manipuláciu za vysokých teplôt. Má nelepivé vlastnosti a vysokú odolnosť proti väčšine chemických látok.

  Zobraziť katalóg