Zákazková výroba

Pre našich zákazníkov vyrábame náhradné diely alebo prototypy podľa výkresovej dokumentácie alebo vzorky.  Požadované súčiastky vyrábame trieskovým obrábaním v kusoch, menších sériách i vo veľkých sériach. Naše dlhoročné skúsenosti zaručujú vysokú efektivitu výroby, presnosť a kvalitu vyrábaných dielov.

Použitím CNC strojov Vám môžeme ponúknuť ekonomickú výrobu na zákazku podľa Vášho návrhu. Naše znalosti špeciálnych plastov Vám zaručia presnosť a spoľahlivosť pri implementácií Vášho návrhu. Moderná ekonomická výroba začína návrhom, kde CAD systémy su štandardom. Umožňujú nám uspokojovať Vaše potreby rýchlo a flexibilne. Môžete sa spoľahnúť na naše rozsiahle skúsenosti z riešenia priemyselne špecifickych aplikácií. Naši technickí poradcovia Vám pomôžu nájsť najlepšie riešenie na Vaše technické problémy.

Zákazková výroba

Diely alebo prototypy  vyrábame trieskovým obrábaním v kusoch, menších sériách i vo veľkých sériach. Naše dlhoročné skúsenosti zaručujú vysokú efektivitu výroby, presnost a kvalitu vyrábaných dielov. Použitím CNC strojov Vám môžeme ponúknuť ekonomickú výrobu na zákazku podľa Vášho návrhu.

  Zákazková výroba 

Naše výrobky

V galérii našich výrobkov nájdete niektoré výrobky, ktoré vyšli z našej výroby. Výrobky sú zoradené podľa materiálov z ktorých boli vyrobené. V galérii nájdete diely alebo prototypy  vyrábame trieskovým obrábaním v kusoch, menších sériách i vo veľkých sériach.

  Naše výrobky     

Strojné vybavenie

  • Delenie a formátovanie plastov
  • Trieskové obrábanie plastov
  • obrábanie veľkoplošných dosiek z technického plastu
  • ohýbanie dosiek z technických plastov
  • odlievanie PU do foriem

  Strojné vybavenie 

Výrobné tolerancie

Pri dodávkach hotových výrobkov vyrábame v toleranciách podľa DIN - ISO 2768 m. Pri výrobe z niektorých rozmerovo stálych druhov plastov  je možné v mimoriadnych odôvodnených prípadoch, po dohode, vyrobiť niektorý z rozmerov aj presnejšie.

  Výrobné tolerancie  

výrobné-tolerancie